Kdo jsme

Rodinné centrum Zvoneček

Nejprve bylo v roce 2002 třemi nadšenými maminkami založeno občanské sdružení Dětský svět Nejdek za účelem vybudování kvalitního dětského hřiště ve městě. Postupně však došlo k rozšíření jak sdružení, tak i jeho aktivit. Přibyly jednotlivé akce pro rodiny s dětmi a v lednu 2004 bylo pro maminky a tatínky na rodičovské dovolené a jejich děti uvedeno do provozu Rodinné centrum Zvoneček (nejprve v pronajatých prostorách ZŠ Karlovarská, později v Domě s pečovatelskou službou a nyní ve Spolkovém domě v ulici U Jeslí), které je od září 2007 členem Sítě mateřských center ČR. Svými aktivitami neustále reagujeme na měnící se potřeby obyvatel města, zejména rodin s dětmi a rodičů na rodičovské dovolené.

Nabízíme širokou škálu služeb, od dopoledních programů pro batolátka, přes tvořivé dílny pro děti i dospělé, až po  jazykové kurzy. 
 
Rodinné centrum Zvoneček je organizátorem dnes již tradičních akcí:
  • Indiánský den
  • Svatomartinské posvícení s lampiónovým průvodem
  • Maškarní ples pro děti
  • Trakariáda
  • Jarní a podzimní burza dětského oblečení.

Naše činnost je založena na dobrovolnosti. Uvítáme jakoukoliv pomoc.

 

Náš tým

Anežka

Anežka
Nadšená propagátorka zdravého životního stylu, absolventka oboru nutriční asistent a výživový kouč. Ráda pomůže s řešením problémů s váhou (ať už směrem nahoru či dolů), nabízí pomoc při změně životního stylu a řešení zdravotních problémů způsobených špatnou životosprávou. 

—————

Darina

Darina
Od raného dětství se věnuje sportu, má ráda aktivní životní styl. Téměř 30 let hrála házenou a beach házenou, nyní působí jako trenér dětí a mládeže.

—————

Denisa

Denisa
Nahlédla do různých koutů světa, ale nezůstala ani u klokanů ani v zemi javorového listu. Řídí se heslem NEVER GIVE UP, a tak věřte, že anglicky rozmluví každého.

—————

Hanka

Hanka
Cvičení je její doménou. Protáhne vám každý sval (i ten, o kterém vůbec netušíte, že ho máte :-) ).

—————

Helena

Helena
35 let žila a pracovala na různých administrativních pozicích v Německu. Od roku 2011 žije v Nejdku a až do důchodu pracovala ve WITTE Automotive jako asistentka. 

—————

Lenka

Lenka
Je aktivní maminkou dvou neposedných holčiček, které baví svět. 

—————

Marcela U.

Marcela U.
Je mladou babičkou, pro kterou je sport a tvoření životní koření.

—————

Marcela W.

Marcela W.
Trpělivě a velice poctivě obrušuje dětem jazýčky. Vede logopedii.

—————

Martina

Martina
Vede kurz Veselá výtvarka. Již několik let vede kurz pro předškoláky Škola hrou, který má obrovský úspěch. Vymýšlí různé workshopy. 

—————

Michaela

Michaela
S meditací se setkala před 15 lety, kdy její s pomocí prošla obtížným obdobím. Meditování jí pomáhá měnit a zlepšovat vztah sama se sebou, s  ostatními lidmi a pozitivně ovlivňuje všechny oblasti jejího života.

—————


Kontakt

RC Zvoneček

U Jeslí 565, 362 21, Nejdek

Štěpánka 777 728 987
Marcela U. 606 518 563
Nicol K. 731 432 112
Laďka G. 731 582 927
Vendula K. 774 148 989
Hanka 724 518 020
Liduška a Luděk 732 606 474
Lenka S. 608 919 129
Marie Š. 721 502 889

PPP K. Vary:
Marcela W. 608 500 486
Hana U. 724 120 152

Oslavy narozenin:
Karin 602 182 898 - volat po 14. hodiněPomáhají nám při našich akcích

Alena Hejdová, Alex Kozák, Bára Částková, Bára Vymazalová, Bedřiška Treglerová, Blanka Horáková, Daniel Marek (DJ. Dan), Jana Šindelková, Jana Vítková, Jarin Flídr, Jarka Holubová, Jindra Cvinger, Lenka Šimonková, Lucie Newiaková, manželé Schwarzovi, Marcela Marešová, Markéta Šebestová, Míša Raková, Nikola Antlová, Ríša Štindl, Václav Schmidt (Ešák)

 

Všem patří naše veliké poděkování. :-)