Kdo jsme

Rodinné centrum Zvoneček

Nejprve bylo v roce 2002 třemi nadšenými maminkami založeno občanské sdružení Dětský svět Nejdek za účelem vybudování kvalitního dětského hřiště ve městě. Postupně však došlo k rozšíření jak sdružení, tak i jeho aktivit. Přibyly jednotlivé akce pro rodiny s dětmi a v lednu 2004 bylo pro maminky a tatínky na rodičovské dovolené a jejich děti uvedeno do provozu Rodinné centrum Zvoneček (nejprve v pronajatých prostorách ZŠ Karlovarská, později v Domě s pečovatelskou službou a nyní ve Spolkovém domě v ulici U Jeslí), které je od září 2007 členem Sítě mateřských center ČR. Svými aktivitami neustále reagujeme na měnící se potřeby obyvatel města, zejména rodin s dětmi a rodičů na rodičovské dovolené.

Nabízíme širokou škálu služeb, od dopoledních programů pro batolátka, přes tvořivé dílny pro děti i dospělé, až po  jazykové kurzy. 
 
Rodinné centrum Zvoneček je organizátorem dnes již tradičních akcí:
  • Indiánský den
  • Svatomartinské posvícení s lampiónovým průvodem
  • Maškarní ples pro děti
  • Trakariáda
  • Jarní a podzimní burza dětského oblečení.

Naše činnost je založena na dobrovolnosti. Uvítáme jakoukoliv pomoc.

 

Náš tým

Denisa

Denisa
Naše nová posila. Díky pobytu v Kanadě i Austrálii je tou pravou osobou, která může dětem předat nejen základy angličtiny.

—————

Hanka

Hanka
Cvičení je její doménou. Protáhne vám každý sval (i ten, o kterém vůbec netušíte, že ho máte :-) ).

—————

Karin

Karin
Předsedkyně sdružení. Nevede žádné kurzy :-(, ale prý občas vede "Zvonilky" (ony to moc nepotřebují) . Sem tam hasí horké hlavy. Protože je učitelka, doučuje :-)

—————

Marcela W.

Marcela W.
Trpělivě a velice poctivě obrušuje dětem jazýčky. Vede logopedii.

—————

Martina

Martina
Vede kurzy Hrátky s batolátky a Veselá výtvarka. Již několik let vede kurz pro předškoláky Škola hrou, který má obrovský úspěch. Vymýšlí pro Vás různé workshopy. Nechápu, kde bere všechny ty úžasné nápady na vyrábění, malování,.... :-)

—————

Silva

Silva
Místopředsedkyně sdružení. "Duše i hlava" celého RC. Má pod palcem všechno možné a snad ještě víc. Nikdo nemá rychlejší hlavu ani pusu než ona :-). Doučuje matematiku (jak jinak :-) ).

—————

Štěpánka

Štěpánka
Vede kurzy Hrátky s batolátky a kurzy němčiny snad ve všech podobách, které si dovedete (i nedovedete) představit. Miluje děti a je to znát ze všeho, co dělá. 

—————


Kontakt

RC Zvoneček

U Jeslí 565, 362 21, Nejdek

Štěpánka +420 777 728 987
Martina +420 605 259 863

Oslavy narozenin:
Karin +420 602 182 898 - volat po 14. hodiněPomáhají nám při našich akcích

Alena Hejdová, Alex Kozák, Bára Částková, Bára Vymazalová, Bedřiška Treglerová, Blanka Horáková, Daniel Marek (DJ. Dan), Jana Šindelková, Jana Vítková, Jarin Flídr, Jarka Holubová, Jindra Cvinger, Lenka Šimonková, Lucie Newiaková, manželé Schwarzovi, Marcela Marešová, Markéta Šebestová, Míša Raková, Nikola Antlová, Ríša Štindl, Václav Schmidt (Ešák)

 

Všem patří naše veliké poděkování. :-)